13 Ağustos 2010 Cuma

L.M.S - (Last Man Standing)


L.M.S, Quake multiplayer modu gibi ismi olan bu grafik roman, Dan Luvisi adlı yetenekli çizer tarafından hazırlanıyor. Kitap 230 sayfa olacak, preorder için linke tıklayınız.  Çizerin deviantart sitesi ise burada. Kişisel web sitesi.

Kitabın konusu ile ilgili sitedeki açıklama;
LMS: Killbook of a Bounty Hunter is your first glimpse into the LMS graphic novel series. It is a character bible and prologue book that introduces you to Gabriel, the hero of our story, as he personally unravels to his audience the intricacies of his world, set in a time-transcending and parallel universe that is inhabited by a roster of colorful and deadly characters. Join Gabriel in his quest for revenge and the journey he will embark on by traveling through more than 200 pages of history, character art, bios, and other forms of pleasure and pain.


Kitaptan örnek sayfalar


2 yorum:

[Reply] mit dedi ki...

Çizimler süper görünüyor. Gabriel bana hafiften bir Solid Snake havası verdi. Geri kalan her şey de buram buram Heavy Metal kokuyor. Güzel olacak gibi...

[Reply] Roselyn dedi ki...

Bu kitabı ImagineFX'den takip ediyodum ben. Çok muhteşem. Dergiye basılmış sayfalarına da sahibim, çok güzel bir duygu. Çizeriyle yapılan röportajlar falan vardı. Sipariş edebilmeyi isterdim.

Yorum Gönder

 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...