5 Nisan 2011 Salı

Blog yasağı, neler yapıyorum vs.

Bitirdiniz lannn beniiii!!! diye kriz geçirerek yerlerde yuvarlanmama ramak kala(hani cepten kimlik, tuttuğu takımın renklerinde tarak düşürerek yuvarlanan adamlar gibi), özel alan adlı blogları açmak için yönlendirmemiz gereken ip'yi buldum(bir önceki postta) Her Allahın günü google forumlarında debinip duruyordum. Ne illet bir olaydı yaa, söylenecek çok şey var ama daha fazla moralimi bozmak istemiyorum. Bu arada twitter'da blogumadokunma trendinden yararlanıp reklam yapmaya çalışan, alakasız twitlerinin yanına blogumadokunma yazanlar, sizin blogunuz olursa hiç açılmasın e mi?

Yazamadığım dönemlerde neler oldu, çok şey oldu ama hatırladığım kadarıyla,

Sektör ve iş değiştirmiş olmama rağmen, yine Mart ayı, Almanya fuar ayı oldu. Preciousı yanımda getirmemiştim ama, iphone 4 sağolsun iş gördü. Fuar alanında bulunan Mannequin City showundan bir kaç kare çektim.

Devamı için fotoğrafa tıklayın.

Yeni işyerim şimdiye kadar çalıştığım en yoğun şirket diyebilirim. Eski şirketteyken gün içinde blog bile yazarken, burada gmail'i bir kontrol edebilince kar sayıyorum. Beynim overclocklu işlemci gibi oldu, 4 çekirdekli çalışıyorum, kasa soğutmam yetersiz geliyor, akşama çöküyorum, yakında format yiyeceğim.

Spartacus Gods of Arena'yı bitirdik, doyamadık. Gannicus, Gannnicusss diye tezahürat yapasım geldi izlerken.Littlebigplanet 2 aldık, deliler gibi oynayıp bitirdik, doyamadık, herşeyi %100 bitirmek için devam ediyoruz.


Arkada ben önde Hesi
Haftasonu 19TL'ye orjinal Left 4 Dead aldım. Deli gibi zombi öldürüyorum, bazen de online oynarken zombie olup millete dalıyorum. Çok zevkli bir oyun tam stres atmalık, gerçi bir yandan da stres aşılıyor, hangi köşeden zombi fırlayacak, ne zaman zombi sürüsü saldırıya geçecek, kurşunum bitti vs.

Me as Francis

Hep oyunlardan gidiyoruz da, Crysis 2 çıktı, multiplayer demosunu indirip deniyim dedim o_O, çalıştı çalışmasına, ama her hareketim 25 saniye sonra gerçekleşince, upgrade zamanı gelmiştir dedim.

Wow'u yine bırakmıştık, ama ben casual olarak Worgen Mage'imi oynuyorum. Level 68 oldu.

Anime Wolverine izlemeye başladım, biraz yadırgıyor insan ama yine de zevkli:D Özellikle netbookdan yatakta izlemenin tadı ayrı. Bir de yorgunluktan arada uyuya kalmasam.


Prenses Yuki'miz büyümeye devam ediyor, artık yüksek yerlere kendi başına tırmanıyor, kitaplık, buzdolabı tepelerinde uyuyor ^_^. Instagram'da aşağıdaki fotosu ile popülerler sayfasına girdi :D


Şimdilik bu kadar, oh bee özlemişim valla yazmayı. Siyuleytırs aligeytırs.

3 yorum:

[Reply] Arman dedi ki...

Mr. Anderson, welcome back.

[Reply] Matissera dedi ki...

ohh bee biz de özlemişiz okumayı :)
hoşgeldin, hoşgeldiniz, bu saçmalık hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum, o yüzden bu konuyu kısa kesiyorum.

yeni işin yorucu desene, olsun umarım sana daha çok birşeyler katan, yaşam kaliteni daha da arttıran bi iş olur.
arada tatillerde format atarsın Hesi'mle :)

Sandman'de wow'u bıraktı ve bana biraz daha vakit ayırabilecek artık derken "Rift" diye bişeye başladı :)) ama bu o kadar vakit alan bişi değilmiş dediği kadarıyla ^_^ ama sürekli beraber olsak ben de oynarım o ayrı :D
little big planet'i merak ettim başka arkadaşlarımdan da duymuştum...
karakterleriniz çok tatlıymış ama hehe
çok konuştum yine, hadi ben kaçtım!
yuki'ye mıncırıklarımı iletin lütfen! >.<

[Reply] mit dedi ki...

Welcome to the not-so-real world, man :) Biz de seni okumayı özlemiştik doğrusu.

Öncelikle yeni işin hayırlı olsun. Dilerim Bios pilin bitmeden işleri kolaylar, Gmail'ine günde en az 2 kere bakabilirsin :)

Crysis 2'yi ben de aldım ama daha oynamak kısmet olmadı. Assassin's Creed: Brotherhood feci halde bilgisayarımı (ve beni) işgal etmiş durumda. Seviyorum bu seriyi yahu!

Anime Wolverine uyuz oluyorum :) Logan ile bunu karşı karşıya getirseler bizim Wolvie, emo Wolverine'i kürdan yapar, kürdan!

Görüşmek üzere...

Yorum Gönder

 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...